39 сесіїя Обухівської районної ради

39 сесіїя Обухівської районної ради

posted in: Діяльність | 0

Короткі висновки з доповідей прокурора та першого заступника начальника міліції.

  1. Окозамилювання продовжується. Прокуратура та міліція все ще керується кількісними показниками («процент розкриття росте», «в минулому році завели Х справ, розкрили Y»), а не якісними. Й досі продовжують мішати мух з котлетами, наркоманів та битовуху з розкраданнями громадських ресурсів на мільйони гривень.
  2. Порятунок потопаючого – справа рук самого потопаючого. Чекати на допомогу від силових структур особливо не варто. Якщо хтось ще надіявся, що прокуратура здійснює нагляд за скоєнням правопорушень в районі (незаконні забудови, захоплення земель) – можете про це забути. Без вашого письмового звернення ніхто й пальцем не поворухне. Хоча не факт, що після звернення щось зміниться. Мабуть, саме на це й розраховують місцеві ділки, що планомірно продовжують наступ на громадське майно.
    Те ж саме й по міліції. Не варто чекати, що по дзвінку захищати  вас від грабіжників примчить добрий дядя Стьопа-міліціонер. Адже на патрулюванні  на весь район знаходиться лише один екіпаж. Та й той може не доїхати через брак бензину.
  3. По тим справам, що все ж потрапляють до прокуратури та міліції, особливо – гучним, все дуже неоднозначно. Складається враження, що без сигналу зверху результату нема. Наприклад, як тільки Аваков заявив про незаконність гральних автоматів – їх вмить закрили. А за декілька місяців до цього, після рейду Самооборони та Правого Сектору, у роботі тих самих гральних автоматів міліціянти не знайшли ніякої крамоли.
  4. Відповідний комітет та депутатів районної ради все влаштовує і в них майже не виникає ніяких питань по роботі цих управлінь. Схоже, що у деяких депутатів головною задачею було швиденько «оптічить» цей захід (сесію) та розбігтись по домівкам. Депутати навіть не приділили уваги справедливому зауваженню з боку першого заступника начальника міліції щодо повного ігнорування звернень до органів самоврядування про надання матеріальної допомоги.

Повний запис виступів Ви можете знайти за посиланням: 39 сесіїя Обухівської районної ради