Інформаційне повідомлення Самооборони Обухівщини

posted in: Діяльність | 3

Самооборона Обухівщини створювалася саме з метою охорони громадського порядку, і з самого початку існування Самооборони Обухівщини (січень 2014 року) мобільні групи Самооборони виїжджають на виклики разом з міліцією. У лютому 2014 року мобільні групи Самооборони Обухівщини взагалі чергували самостійно, а бувало й таке, що на виклики приїжджала тільки Самооборона.

Самооборона Обухівщини з самого початку свого існування чергувала на блок-постах (у Таценках, Григорівці, Українці, Трипіллі).

Самообороні Обухівщини вдалося зупинити викрадення чорнозему з сільгоспвугідь під Дерев’яною. Також завдяки діям Самооборони Обухівщини зупинено незаконний видобуток піску біля Нових Безрадичів. Зупинили обухівські самооборонці і вивезення піску на території Козинської селищної ради. Заарештована техніка звезена на штрафмайданчик.
Самооборона Обухівщини стала на заваді виділенню 1,5 тис. гектарів землі з держзапасу у Підгірцях, не допустивши узаконення забудов Мірошниченка.

Самооборона Обухівщини разом з іншими громадськими організаціями бере участь у влаштуванні алеї пам’яті героїв Небесної сотні. Обухівчани знають також про проведену Самообороною символічно-патріотичну акцію з пофарбування у державні кольори моста при в’їзді в Обухів.

Коли стало ясно, що в умовах підступного нападу путінської Росії на Україну місцева влада не виконує обов’язків перед народом, Самооборона Обухівщини зосередила увагу на допомозі українським військовим, перш за все – нашим землякам, що були мобілізовані до лав української армії або самі зголосилися до лав захисників Вітчизни.
Завдяки зусиллям Самооборони Обухівщини були поновлені на роботі декілька наших земляків, які зараз знаходяться у лавах української армії: Юрій Луценко, звільнений з РЕСу, та декілька працівників “Інтерфома” (прізвища не називаємо). Був відновлений до середнього по регіону рівня рівень зарплати
працівника Трипільського пакувального комбіната, якого хоч і не звільняли з роботи, але після призову до лав армії перестали сплачувати зарплатню.
Самооборона Обухівщини допомогла фінансово військовому з Обухівського району (прізвище не називаємо), який був поранений під Волновахою. Самооборона Обухівщини також тримає на контролі ситуацію з пораненим, що знаходився в госпіталі у Дніпропетровську, а зараз повернувся до Обухівського району.

Самооборона Обухівщини бере активну участь у зборі коштів на придбання бронежилетів, касок, приладів нічного бачення, біноклів, взуття, одягу, харчів для наших військових. Ми відвезли до тренувального табору “Десна”, де знаходяться на підготовці наші земляки, лопати, сокири та інший ренамент.

За активної підтримки обухівських волонтерів Самооборона Обухівщини власним коштом шиє чохли для бронежилетів. Перша партія пішла у виробництво 24 червня.

Самооборона Обухівщини зустрілася з головою районної адміністрації Неділько Сергієм Вікторовичем та запропонувала створити робочу групу з проблемних питань, що турбують громаду Обухівщини.

Самооборона Обухівщини заявляє про готовність допомагати місцевим правоохоронним органам — але не виконувати їх роботу. Ми не збираємося ставати ППСниками.

З огляду на ситуацію, що склалася у районі, та повну бездіяльність місцевого правоохоронного начальства, Самооборона Обухівщини ініціює зняття з посади начальника районного відділку міліції та керівника земельного відділку.

До Самооборони Обухівщини звертаються мешканці району з самих різних болючих та проблемних питань. Приміром, у Степку московський патріархат відібрав у селян Будинок культури, у Першого Травня ціла низка проблем — ставок, дитячий відпочинок тощо.

Самооборона Обухівщини закликає ставати з нами пліч о пліч. Захистимо та відбудуємо нашу Україну! Починати треба з себе.

Зв’язатися з Самообороною Обухівщини можна за телефоном +38 097 555 52 75

3 Responses

 1. Cloud based backup agencies usually offer a hoard of
  file storage services that work well like local folders and in addition permits
  a gamers to easily create, share and edit the files through them.

  Nowadays, our customers ask help for us “Why my USB disk order within you put into the pc prompts unrecognized device. This is very important because of the fact that this last i – Phone arrived on the scene in September of 2012.

 2. Secondly, Access comprises six various types of object, each of which
  offer users an effective tools and facilities to take care of a
  vital set of useful attributes of their data. With the Metro interface to use with
  Windows 8, touch friendly designs will never be limited by mobile
  devices. 183900 Bulk, embedded having a memory
  chip (4KB) the constant a part of LTO Ultrium technology, memory chip will be able to store most crucial
  and valuable usage history in the own memory, and utilized this data and accelerate data access during very heavy data
  load and unload processes.

 3. sex toys

  […]Every after inside a though we pick out blogs that we study. Listed beneath are the most up-to-date web pages that we opt for […]