Мітинг проти незаконних забудов в Обухові 9.10.2014

9.10.2014 громадські організації Обухівщини разом з громадянами провели мітинг біля будмайданчика по Київській 128. Разом з сусідами новобудови ми зайшли на територію та вимагали у представників забудовника припинення незаконного будівництва. На жаль забудовник вважає що в нього немає ніяких порушень та не збирався йти на компроміс, призупинивши будівництво до з’ясування з громадськістю всіх спірних моментів. Із представників місцевої влади до людей прийшов лише заступник міського голови Цельора В.В.. А от запрошений прокурор якось зразу захворів і навіть не направив свого представника.

Не знайшовши ніякого компромісу люди вимушені були заблокувати дорогу поряд з будмайданчиком. Як результат, до мітингувальників приїхав міський голова Левченко. Лише під чесне слово останнього що будівництво буде призупинено і для контролю будуть залишені на чергування представники міліції до з’ясування його законності дорога буда розблокована.

Але, на жаль, забудовник повністю ігнорує не лише вимоги людей але й законодавство. Так уже в суботу, починаючи з 7-мої ранку, на майданчику знову працював кран, лунали звуки болгарки та молотків. Мабуть забудовник не знає що проведення ремонтних робіт у вихідні дні заборонено Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення». По даному факту представниками Самооборони було викликано наряд міліції та складено відповідний протокол. Поки під забором перебували представники міліції (які не мали права навіть зайти на територію та припинити правопорушення) роботи призупинили. Але, на жаль, скоріш за все, після від’їзду патруля, сусіди знову насолоджувались в ранковій час вихідного дня мелодійним перестуком будівельних молотків та співом болгарок.