Недільний вішкіл

posted in: Діяльність | 0

Темою вишколу цієї неділі була підготовка до організації бойової охорони місця дислокації підрозділу. Розглядалися питання організації секретів, спостережних постів, патрулів. Вчилися користуватись мапою та правильно передавати інформацію про місцезнаходження ворога. Окремою темою була організація комунікації в підрозділах, користування радіостанціями. Не минули і цього разу ще раз облаштування різного виду розтяжок та мінних загороджень, навіть незважаючи на те що це буда тема попереднього заняття. Але ж повторювання – то велике діло, зайвим воно ніколи не буде.

Час від часу, посеред прослуховування теорії, інструктори влаштовували раптові «атаки ворога» з різних напрямків, з практичним відпрацюванням навичок оборони та атаки. Це допомагало зігрітися і додавало драйву до заняття. А на завершення всі бажаючі відправилися на бойове патрулювання, щоб вдосконалювати навички пересування підрозділом по лісистій місцевості.

Наступного разу планується практичне відпрацювання бойової охорони в умовах максимально наближених до бойових. З цією метою до місця дислокації тренувальної бази буде направлений  диверсійний підрозділ. Оскільки цього разу планується використання страйкбольного спорядження, то всім присутнім обов’язково мати при собі захисні окуляри.