Тренування 21.12. Незвані гості

Тренування 21.12. Незвані гості

posted in: Діяльність | 0

Як і планувалося, цього разу на практиці відпрацьовували методи охорони польового табору та патрулювання території. Реалістичності тренуванню додавала постійна загроза нападу диверсійних підрозділів противника.

Всі присутні були розділені на декілька груп, кожній з яких почергово ставились бойові задачі. Не задіяні в патрулях та охороні учасники відпрацьовували тактичні вправи, вчилися саперній справі.

Перед учасниками тренувань було поставлено декілька задач:

  • Безпосередня охорона тренувального табору та прилеглої території. Для цього групами були облаштовані «мінні поля» та засідки, здійснювались патрульні рейди території. Всі завдання виконувались з урахуванням ймовірного нападу, в умовах, наближених до бойових.
  • Охорона генерала, що перебував за територією табору, та періодична доставка йому секретних зведень. VIP-персону постійно охороняло двоє добровольців в засідках. При нападі противника охорона та патруль, що саме доставляв донесення, вступили в бій. Цього разу не обійшлось без втрат. Поранений генерал при наближенні противника героїчно підірвав себе гранатою, щоб не потрапити в полон. Але секретне донесення, завдяки злагодженості підрозділу, не втрапило до рук ворога. Всі учасники цього локального конфлікту отримали гарний досвід та зробили висновки.
  • Тестування експериментальної «вибухівки» саперами за межами табору. Командування вирішило, що експерименти з вибуховими речовинами на території табору є небезпечними, тож обладнало експериментальний майданчик на певному віддалені. Групи повинні були доставити частини вибухового пристрою саперам та здійснити охорону майданчику під час випробування. Це завдання було виконано на відмінно. Ворог так і не зміг заволодіти секретними розробками. І, завдяки злагодженості конвоїв та саперів, експериментальна вибухівка була вдало випробувана, тож «незваних гостей» в подальшому чекала «приємна» несподіванка.

На жаль, не на всіх цього разу вистачило робочих страйбольних приводів, тож працювали в умовах  добровольчих батальйонів на початку кампанії: хто з автоматом, хто з пістолетом, а хто з гранатою в руці. Але, незважаючи на це, всі присутні отримали чудовий настрій та певний практичний досвід роботи в команді. Окрема подяка організаторам заходу, які вміло ділились своїми вміннями та досвідом, облаштовували табір та координували роботу груп.