Вимагаємо ухвалити закон про люстрацію

Сьогодні (2 вересня) члени Самооборони Обухівщини, незважаючи на робочий день та непередбачуваність наших парламентарів (попередньо акція була запланована на четвер), прийшли під стіни Верховної Ради разом з іншими активістами вимагати ухвалення закону «Про очищення влади». Попередньо цього дня у ВР планувалось розглянути два життєво важливих питання: закон про люстрацію(4359а) та зміна виборчого законодавства для спрощення проведення майбутніх виборів за теперішніх умов (в тому числі і відміна мажоритарки) (4531а). Перше питання депутатами було повністю провалене а повторне голосування за закон про люстрацію навіть не було внесено до порядку денного.

А на додаток парламентарі, мабуть, вирішили що вони працюють занадто ефективно та дозволили собі збиратися в сесійній залі лише один раз на тиждень (законопроект 4573а). Як ми бачимо, «представники народу» всіма силами намагаються уникнути розгляду цього, безумовно болючого для себе, питання перед позачерговими виборами. Тож слідкуймо за новинами.

 

P.S. Окремою несподіванкою стала поява з недр Маріїнського парку прапорів блоку лівих сил. Схоже Рудьковський з Морозом вирішили вкотре підтримати перебіжницькі традиції Соціалістичної партії перед черговими виборами до ВР.